Voucher możesz zakupić osobiście w klinice lub dokonać zakupu na odległość z wysyłką na wskazany adres lub w wersji elektronicznej na adres mailowy. W tym celu dokonaj przelewu na poniższy numer konta:

 

LAVINE CLINIC

70 1020 1042 0000 8502 0418 0360

Tytuł: VOUCHER Imię i nazwisko

 

Po dokonaniu płatności prosimy o przesłanie potwierdzenia wykonania przelewu na adres recepcja@lavineclinic.pl wraz z danymi do wysyłki oraz informacją o wyborze typu vouchera (pudełko, koperta lub wersja elektroniczna) oraz dane do uzupełnienia: imię i nazwisko osoby obdarowanej oraz określenie czy na voucherze ma być wpisana kwota przeznaczona na zabieg czy nazwa konkretnego zabiegu.

 

Dokonując zakupu vouchera potwierdzasz, że zapoznałaś/eś się z regulaminem sprzedaży i realizacji vouchera podarunkowego wydawanego przez LAVINE CLINIC i go akceptujesz. Treść regulaminu znajdziesz w linku poniżej.

 

 

 

Szukasz pomysłu na prezent dla bliskiej Ci osoby?

Voucher podarunkowy do naszej kliniki będzie doskonałym rozwiązaniem! Możesz zakupić dowolny zabieg lub wybrać konkretną kwotę do wykorzystania przez osobę obdarowaną.

Nasze VOUCHERY są wysokiej jakości produktami premium, które oferujemy w kilku wariantach do wyboru:

• eleganckie pudełko z wstążką koloru czerwonego lub różowego

• perłowa koperta w kolorze białym, ciemny róż, jasny róż lub oliwkowa zieleń

• voucher w wersji elekronicznej wysyłany w formacie PDF na maila

 

Nie wiesz na jaki zabieg wykupić voucher? Skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści doradzą Tobie w tej sprawie najlepiej jak potrafią:)

VOUCHER PODARUNKOWY

tel. 883 995 120

Kontakt

ul. Kolejowa 47 lokal U14
01-210 Warszawa
 

Klinika Medycyny Estetycznej

Ważne linki

recepcja@lavineclinic.pl