Menadżer kliniki Anna Chud 

Specjalista ds. mediów społecznościowych i reklamy. Studentka zarządzania w Wyższej Szkole Bankowości w Warszawie. To ona dba o to aby strona na której się znajdujesz była przejrzysta i czytelna. Dba o profesjonalne podejście do pacjenta, uwielbia kontakt z ludźmi. W codziennych obowiązkach koncentruje się na skutecznym rozwiązywaniu problemów. Wyróżnia ją życzliwość i sumienność, a także doskonała organizacja pracy. Swoje doświadczenie zdobyła w pracy połączonej kontaktem z ludźmi.

 Opiekun klienta Natalia Szafaryn 

Studentka kosmetologii w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. To ona wita Was z uśmiechem od samego wejścia. Energiczna oraz zawsze pomocna. Odznacza się wysoką kulturą osobistą, komunikatywnością i otwartym usposobieniem. W swojej pracy charakteryzuje się doskonałą organizacją oraz zaangażowaniem. Jej głównym zadaniem jest zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta zgodnie z jego indywidualnymi wymaganiami. Jest doskonałym doradcą, zawsze chętna do pomocy i empatyczna , za co cenią ją nasi Pacjenci. Posiada wiedzę i umiejętności w dziedzinie mediów społecznościowych, co pozwala utrzymać stały kontakt z pacjentem.

Opiekun klienta Natalia Szafaryn

Studentka kosmetologii w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. To ona wita Państwa z uśmiechem od samego wejścia. Energiczna oraz zawsze pomocna. Odznacza się wysoką kulturą osobistą, komunikatywnością i otwartym usposobieniem. W swojej pracy charakteryzuje się doskonałą organizacją oraz zaangażowaniem. Jej głównym zadaniem jest zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta zgodnie z jego indywidualnymi wymaganiami. Jest doskonałym doradcą, zawsze chętna do pomocy i empatyczna, za co cenią ją nasi Pacjenci. Posiada wiedzę i umiejętności w dziedzinie mediów społecznościowych, co pozwala utrzymać stały kontakt z pacjentem.

Opiekun klienta Anna Chud 

Specjalista ds. mediów społecznościowych i reklamy. Studentka zarządzania w Wyższej Szkole Bankowości w Warszawie. Dba o profesjonalne podejście do pacjenta, uwielbia kontakt z ludźmi. Wyróżnia ją życzliwość i sumienność, a także doskonała organizacja pracy. Swoje doświadczenie zdobyła w pracy połączonej z kontaktem z ludźmi.

Kosmetolog holistyczny Paulina Wójcik

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku kosmetologia. Specjalista w dziedzinie kosmetologii holistycznej, który bez wątpienia pomoże zadbać o zdrowie i piękno twoich włosów oraz skóry głowy. Poszerza swoją wiedzę w dziedzinie kosmetologii oraz medycyny estetycznej uczestnicząc w licznych szkoleniach, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającym pacjentów. W swojej pracy najbardziej uwielbia moment, w którym pacjent odzyskuje radość i uśmiech na twarzy widząc rezultaty z terapii i postępy z wspólnej pracy. Zawsze szczegółowo wyjaśnia na czym polegają zabiegi i doradza, które będą w danych przypadku najwłaściwsze.

Mgr Kinga Kijańczuk

Założycielka Lavine Clinic. Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku kosmetologia. Specjalista z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie medycyny estetycznej. Ukończyła liczne staże  i kursy oraz nieustannie poszerza swoją wiedzę i szkoli się w Polsce oraz poza granicami naszego państwa. Wymagająca wobec siebie i innych, dba o to, aby zarówno klinika, jak i świadczone w niej usługi były na jak najwyższym poziomie. Ze swojej pasji uczyniła sposób na życie. Uważa, że indywidualny plan terapii zabiegowych jest kluczem do sukcesu. Charakteryzują ją nieskazitelna precyzja oraz spokój w wykonywaniu zabiegów. Uwielbia naturalne, nieprzerysowane efekty, a satysfakcja klientów to dla niej podstawa. Dzięki profesjonalnemu podejściu, wiedzy oraz doświadczeniu pomaga pacjentom odzyskać pewność siebie oraz poprawić jakość ich życia poprzez uzyskanie innego wyglądu i samopoczucia. 

tel. 883 995 120

Kontakt

ul. Kolejowa 47 lokal U14
01-210 Warszawa
 

Klinika Medycyny Estetycznej

Ważne linki

recepcja@lavineclinic.pl
 

Dr n. med. Mariusz Borkowski

Lekarz, absolwent II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego; certyfikowany lekarz medycyny, który dyplom uzyskał w Centrum Kształcenia Podyplomowego WUM. Ukończył liczne staże i kursy z dziedziny medycyny estetycznej i regeneracyjnej, m. in. w American Academy od Aestetic Medicine. Jako drugi lekarz w Polsce otrzymał uprawnienia z procedury laserowego liftingu twarzy i ciała - endolift. Lekarz specjalizujący się w zabiegach z wykorzystaniem nici, posiada specjalistyczną wiedzę, umiejętności oraz bogate doświadczenie, które gwarantuje skuteczność oraz bezpieczeństwo wykonywanego zabiegu. Uznaje, że nowe technologie dają w medycynie nie tylko szanse na przeprowadzenie efektywnych zabiegów, ale i zaplanowanie działań prewencyjnych. Przy pracy ze swoimi Pacjentami zawsze wybiega kilka kroków naprzód, myśląc o ich przyszłości. Dzieli się swoim doświadczeniem oraz aktywnie pomaga stowarzyszeniom pacjentów w ich codziennych zmaganiach.